Новини » Політика 27 травня, 2019, 14:48
Парубій: Не міг повірити своїм очам - Зеленський запропонував закриті списки!
ZIK
ZIK

Президент, попри свою декларацію про підтримку відкритих списків, вніс у парламент законопроект про систему лише із закритими списками.

Про це стало відомо під час брифінгу голови Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK.

«Я надіюся, що депутати проявлятимуть добру волю на шляху до ухвалення виборчого кодексу. Сподіваюся, що народні обранці не наполягатимуть на кожній правці, особливо, якщо вона повторюється. Тоді до 14 липня зможемо ухвалити виборчий кодекс», — каже Андрій Парубій.

Читайте також: Зеленський не розуміє, що вже не грає роль президента, а є ним, — голова ВРУ

Голова ВРУ звертає увагу на те, що попри гучні заяви, Президент України подав до ВРУ законопроект? у якому йшлося про президентські вибори за закритими списками.

«На жаль, новообраний Президент, попри свою декларацію про підтримку відкритих списків, вніс у парламент систему лише із закритими списками. У мене велика тривога! Наступний склад, де може бути широке представлення його фракції, ніколи не перейде до виборчих списків. І нам далі намагатимуться подати «закриті» як,буцім , реформу виборчої системи», — говорить Андрій Парубій.

Голова ВРУ зізнається, що сумнівається у реформаторських бажаннях нового президента України Володимира Зеленського.

«Перша законодавча ініціатива Президента була про закриті списки. Я не міг своїм очам повірити, але власне так воно і було. Тому нема довіри до реформаторських намірів. Цей склад ВРУ має ухвалити закон про відкриті списки», — зазначає Андрій Парубій.

Нагадаємо, голова ВРУ Андрій Парубій пояснив, чому законопроект про ТСК є неймовірно важливим.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:03 :22