Новини » Суспільство 27 травня, 2019, 14:59
Лід у вогні: з’явився трейлер нового фільму Леонардо Ді Капріо про зміни клімату

Популярний актор Леонардо Ді Капріо вже багато років активно бореться зі змінами клімату і закликає суспільство докладати максимум зусиль для збереження всього живого на нашій планеті. Цього разу він вирішив звернутися до людства за допомогою кіно і зняв документальний фільм «Ice on Fire» (Лід у вогні).

Телеканал HBO опублікував трейлер фільму і оголосив, що прем’єра нової картини Лео відбудеться 11 червня. Режисером фільму стала Лейла Коннерс, пише Оfficiel-Оnline.

Ді Капріо не лише став продюсером нового фільму, а й виконав роль закадрового оповідача. У трейлері він говорить про руйнівну дію танення льодовиків і про те, як зміни клімату в Арктиці сприятимуть повеням і засухам по всьому світу.

Також в трейлері розповідається про численні зусилля людства для збереження клімату. Наприклад, гігантські ферми для вироблення сонячної енергії, підводні ферми водоростей і машини, які можуть «витягати» вуглець з повітря.

 

«Мої партнери і я створили «Ice on Fire», щоб розповісти про вчених і дослідників, які невпинно працюють кожен день над проблемами зміни клімату», – заявив Ді Капріо. – «Ми хотіли зняти фільм, який зобразив би красу нашої планети, а також висунув на перший план такі необхідні рішення в галузі поновлюваних джерел енергії і поглинання вуглецю. Цей фільм не просто показує, що поставлено на карту, якщо ми продовжимо курс бездіяльності і самозаспокоєння, – він показує, як за допомогою відданих своїй справі вчених ми можемо дати відсіч. Я сподіваюся, що це надихне глядачів вжити заходів для захисту нашої прекрасної планети».

Раніше Леонардо Ді Капріо вже випустив кілька документальних фільмів про зміну клімату та навколишнього середовища. Він працював над фільмом: «Sea of ​​Shadows» про найменшого кита в світі, а також «Before the Flood», «A Plastic Ocean» і «Virunga».

Нагадаємо, Леонардо Ді Капріо опублікував у себе в Іnstagram фото львів’янина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:20 :40