Новини » Київ 27 травня, 2019, 10:35
Кличко: Вандалам не вдалося залишити серйозних пошкоджень на пішохідно-велосипедному мосту
<nbsp;>

Захисну скло-плівку, яку пошкодили вандали на двох елементах скляної підлоги пішохідного київського мосту, відновлять протягом доби. Багатошарове гартоване скло, що встановлене під захисною плівкою – неушкоджене.

Про це під час спілкування з киянами повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба політика.

«Ми з фахівцями оглянули пошкоджені елементи скляної підлоги. З того, що з’ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне – гартоване скло – не постраждало. Пошкоджені ж елементи замінять протягом доби, але боляче, коли гарні об’єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто і нічого не створює, а знищує те, що створюють інші», – заявив мер Києва та закликав містян повідомляти про відомі їм акти вандалізму.

Водночас експерти, які разом із мером перевіряли скляну поверхню, переконані: шкода елементам конструкції нанесена умисно. Тож мер запевнив: окрім камер спостереження, що встановлені на мосту, додаткове відеоспостереження встановлять і знизу, під мостом.

«Через масовий потік людей, прослідкувати за кожним неможливо. Якщо хтось зможе зафіксувати дії вандалів, які руйнують те, що ми створюємо для киян, думаю, ми можемо говорити і про певні премії для небайдужих мешканців міста. Бо ми повинні спільно берегти нашу столицю», – підкреслив Кличко.

Як повідомлялось, 25 травня у Києві відбулася церемонія відкриття пішохідного мосту між Аркою дружби народів та Володимирською гіркою.

Згодом з’явилась інформація, що два фрагменти скляної підлоги конструкції пошкоджені. Відреагувавши на цю ситуацію, мер Києва заявив, що це кримінал, і вандали отримають «жорстку відповідь».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 16:23 :04