Новини » Економіка 27 травня, 2019, 12:11
Дефолт – це завжди закриття робочих місць, інфляція і підвищення тарифів, – Чижмарь
Юрій Чижмарь. Фото: radiosvoboda.org
Юрій Чижмарь. Фото: radiosvoboda.org

Коломоський пропонує оголосити дефолт, вказуючи на досвід Греції. Справжня ж мета олігарха, який три роки виводив гроші Приватбанку у валюту за кордон, є бажання в умовах дефолту і галопуючої інфляції скупити за безцінь українські активи.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише народний депутат Юрій Чижмарь.

Коломоський пропонує оголосити дефолт, вказуючи на досвід Греції. Але мовчить, що греки не страждали від інфляції, бо їх зарплати і заощадження в євро. А в Україні за борги держави розрахуватися громадянам, які не встигнуть обміняти кошти на євро/дол.

Справжня ж мета олігарха, який три роки виводив гроші Приватбанку у валюту за кордон, є бажання в умовах дефолту і галопуючої інфляції скупити за безцінь українські активи. Так би мовити спекульнути і примножити.

В травні такий же «бізнесмен» Тігіпко розпинався на бізнес-форумі як його компанія ТАС користується кризою і з 2014 року скуповує дешеві активи, щоб з часом перепродати. Одні країну захищають, інші заробляють спекулюючи.

Входження в дефолт – це завжди закриття робочих місць, інфляція і підвищення тарифів. Без виваженої економічної програми, яка передбачає заходи захисту внутрішнього ринку і споживання, ця ідея сьогодні є як мінімум не розумною.

Як повідомлялося, олігарх Ігор Коломойський виступив за оголошення Україною дефолту.

Його позицію розкритикували провідні експерти, зазначивши на некоректному порівнянні ситуації в Україні та Греції.

Нардеп Микрола Княжицький застеріг від такого кроку, зазначивши, що тоді від України відмовиться МВФ та ЄС, а на «допомогу» прийде хіба Росія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 17:52 :30