Новини » Спорт 79

Збірна України з футболу у середу зіграє контрольну гру з «Дніпром-1»

ffu.ua

Останні новини з табору футбольної збірної України: сьогоднішнє ранкове тренування на полі та вечірнє заняття у тренажерному залі.

Підготовчий збір національної футбольної команди поступово набирає ходу, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Напередодні ввечері до розташування синьо-жовтих прибули Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка та Роман Безус. Хлопці не приховували задоволення від того, що знову опинилися в теплій атмосфері збірної.

Особливо скучив за товаришами по команді Андрій Ярмоленко, який через травму пропустив попередній збір.

Сьогодні в ранковому тренуванні взяли участь уже восьмеро гравців головної команди та 11 підопічних Руслана Ротаня.

Головний тренер національної збірної Андрій Шевченко та його асистенти також традиційно взяли участь у занятті, активно підказуючи молодим гравцям нюанси їхніх дій на полі. Для футболістів 1998–2000 років народження такий майстер-клас від тренерського штабу та гравців головної команди – чудова нагода для професійного зростання та підвищення мотивації.

А дехто з молодих ще й отримав унікальну нагоду пограти з головним тренером та досвідченими Ярмоленком, Коноплянкою та Безусом у теніс-бол! Тут теж відповідальності немало – витримати темп і рівень гри старших товаришів.

Вечірнє заняття команда проведе не на полі, а в тренажерному залі: набір фітнес-вправ для футболістів, як завжди, підбере тренер із фізпідготовки Іван Баштовий.

Початок робочого тижня для національної збірної ознаменується збільшенням інтенсивності роботи на зборі.

У вівторок, 28 травня, головний тренер дасть прес-конференцію для масмедіа в конференц-залі готелю Superior Golf & Spa Resort. А на середу, 29 травня, заплановано контрольний матч із переможцем української Першої ліги – «Дніпром-1».

 

Loading...
Loading...
Loading...