Новини » Події 26 травня, 2019, 19:35
Внаслідок паводків на заході України загинуло двоє осіб

Маємо двох загиблих – 57-річного мешканця з Івано-Франківщини та 11-річного хлопчика з Закарпаття

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації з підтопленнями у західних областях України, повідомляє прес-служба ДСНС.

Головуючий на засіданні віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив, що проведення позачергового засідання зумовлене необхідністю ще раз скоординувати зусилля усіх підрозділів, що залучаються до ліквідації наслідків інтенсивних опадів.

«Найголовніше – не допустити людських жертв. Це єдине, що не можна відновити. На жаль, маємо двох загиблих – 57-річного мешканця з Івано-Франківщини та 11-річного хлопчика з Закарпаття», – сказав Геннадій Зубко.

Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький доповів про заходи, які вживаються Службою.

«За оперативними даними частково було підтоплено близько 2 тис. будинків, понад 7 тис. 300 дворогосподарств, 8 тис. 800 га сільгоспугідь у 162 населених пунктах, розмито близько 100 км покриття автомобільних доріг, знеструмлено 197 та порушено газопостачання 2 населених пунктів», – проінформував Мельчуцький.

Він також підкреслив, що найбільш складна ситуація в Івано-Франківській та Закарпатській областях, де у 94 населених пунктах було підтоплено понад 1 тис. 800 житлових будинків та 6 тис. 700 дворогосподарств, 8 тис. 500 га сільгоспугідь та пасовищ, пошкоджено 14 км берегоукріплень і понад 950 будівель та споруд.

Водночас він зазначив, що про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 07:54 :42