Новини » Політика 124

У Болгарії партію примусили видалити з ролика кадри із розстрілом парламенту із серіалу «Слуга народу»

Центральна виборча комісія Болгарії примусила проросійську партію «Відродження» видалити із рекламного ролика кадри із розстрілом парламенту із серіалу «Слуга народу».

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Стоп-кадр із серіалу «Слуга народу»

ЦВК Болгарії заявила, що проросійська партія «Відродження» порушила виборчий кодекс, опублікувавши передвиборчий ролик зі сценами насильства. Йдеться про відео з кадрами із серіалу «Слуга народу» за участю актора, а нині президента України Володимира Зеленського, де він «розстрілює» членів парламенту з автоматичної зброї.

У ЦВК заявили, що реклама може спонукати людей до насильства, тому партія має видалити ролик і більше його не поширювати.

Відео було опубліковане 22 травня на сторінці партії «Відродження» у facebook. На ньому персонаж Зеленського з серіалу «Слуга народу» стріляє в депутатів, а пізніше з’являється підпис «Відродження. Тільки ми можемо».

Раніше Асоціація європейських журналістів закликала прокуратуру Болгарії перевірити це відео.

Нагадаємо: Проросійська болгарська партія «Вазраждане» («Відродження») за кілька днів до виборів у Європарламент поширила у Facebook відео тривалістю 10 секунд із кадрами з українського телесеріалу «Слуга народу», на яких актор Володимир Зеленський (нині президент України) розстрілює депутатів парламенту.

Loading...
Loading...
Loading...