Новини » Політика

Полозов: Найважче у справі військовополонених моряків вже позаду

Микола Полозов. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Найскладніше у справі військовополонених українських моряків вже позаду, попереднє слідство підходить до завершення, на захист моряків чекає ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і суд.

Про це 25 травня повідомив керівник групппи адвокатів у справі українських моряків Микола Полозов.

«Проведено три десятки експертиз, здійснено не менше сотні слідчих дій за участю наших адвокатів і самих військовополонених моряків. Попереду на нас чекають ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і, схоже, суд», – зазначив захисник.

«Разом з тим я переконаний, що найскладніше вже позаду, що військовополоненим морякам вистачить стійкості і мужності гідно провести час, що залишився у полоні. Вірю, що наша стратегія захисту призведе до закономірного результату – усі військовополонені повернуться додому», – додав Полозов.

Він також висловив надію, що «до цього моменту часу залишилося набагато менше, ніж минуло з їхнього захоплення півроку тому».

Нагадаємо: Російський захист 24 захоплених українських моряків розраховує на те, що рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права про їхнє звільнення буде виконано, незважаючи на офіційну позицію РФ про його невизнання.Loading...