Новини » Світ

Переговори з врегулювання в Венесуелі продовжать у Норвегії

Представники глави Венесуели Ніколаса Мадуро і тимчасового президента Хуана Гуайдо на наступному тижні знову прилетять в Осло для продовження процесу врегулювання конфлікту за посередництва Норвегії.

Про це повідомили в прес-службі норвезького МЗС, інформує DW.

«Ми підтверджуємо нашу прихильність подальшій підтримці в пошуках рішення, узгодженого з усіма сторонами конфлікту в Венесуелі», – підкреслили в зовнішньополітичному відомстві.

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Серейде подякувала учасникам попереднього раунду переговорів за «їхні зусилля» і відзначила «їх настрій» на пошук виходу з ситуації, що склалася.

Як раніше зазначав заступник Національної асамблеї Сталін Гонсалес, на першому етапі прямих переговорів представників Мадуро і Гуайдо не було.

Сторони окремо поспілкувалися з норвезькою владою. Опозицію Венесуели в Осло представляв Сталін Гонсалес і два радника тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо.

Від Ніколаса Мадуро і його уряду в Норвегію прилетів міністр зв’язку і інформації Хорхе Родрігес і губернатор штату Міранда Ектор Родрігес.

Боротьба за владу в Венесуелі між Хуаном Гуайдо і Ніколасом Мадуро триває вже кілька місяців. Близько півсотні держав, в тому числі Німеччина, визнали Гуайдо тимчасовим президентом. Глава Венесуели Мадуро користується підтримкою армії і силових структур, йому також допомагають Куба і Росія.

 

Читайте більше новин на тему: ВенесуелаLoading...