Новини » Світ 26 травня, 2019, 23:56
На Гавайських островах від нападу акули загинув чоловік
На Гавайських островах від нападу акули загинув чоловік
На Гавайських островах від нападу акули загинув чоловік

Чоловік, що плавав біля узбережжя Гавайських островів, загинув від нападу акул.

Потерпілий був приблизно в 150 метрах від пляжу в Каанапалі-Шорс, коли стався напад, за даними Гавайського департаменту земельних і природних ресурсів, повідомляє  abcnews.

«Він, мабуть був покусаний акулою, [і] його знайшли в тяжкому стані свідки, які викликали 911», – сказав керівник департаменту Джейсон Редулла з відділу консервації та забезпечення ресурсів Гаваїв.

Чоловік був знайдений у воді в несвічдомому стані та принесений до берегу на водному мотоцикл.

«На жаль, він загинув від отриманих травм, підкреслив Редулла. – Була виконана серцево-легенева реанімація, але людина померла».

Він був жителем Каліфорнії.

Відділ водних ресурсів Гаваїв відстежує напади акул у державі. За його даними, це вже шостий напад акул цього року. Минулого року всього було відстежено лише три таких випадки.

«На острівному штаті, який оточений водою, час від часу відбуваються конфлікти людей і акул, – сказав Редулла. – Завжди існує можливість конфлікту між твариною і людиною, і ми просто повинні знати про це і вважати на це».

Останній напад був відбитий жінкою біля узбережжя Оаху 8 травня. Під час купання вона отримала ушкодження передпліччя і руки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 12:18 :22