Новини » Київ 26 травня, 2019, 15:59
Кличко разом з киянами взяв участь у благодійному «Пробігу під каштанами»
ZIK
ZIK

Мер Києва Віталій Кличко дав старт та взяв участь у 27-му благодійному «Пробігу під каштанами». Кошти, зібрані з учасників, будуть направлені на підтримку дітей, що лікуються в Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова НАМН України, обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії та Фонду «Happy Paw» на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин.

Про це повідомляє прес-служба київського міського голови.

«Цей пробіг вже став для тисяч киян і для мене доброю традицією. Бо ми з вами не уявляємо свого життя без активного відпочинку, без спорту та адреналіну. А ще це – прекрасна можливість своїм маленьким внеском зробити світ кращим, а дітям з вродженими вадами серця дати шанс на життя та зробити їх батьків щасливішими», – сказав Кличко, який, згідно з повідомленням, пробіг 5 кілометрів.

Він подякував кожному учаснику пробігу, який вирішив долучитися до благодійності. Так, цього року в «Пробігу під каштанами» беруть участь понад 18 тисяч любителів спорту та небайдужих людей.

Кличко наголосив, що захід – благодійний. Учасники роблять свій внесок у порятунок дітей із вродженими вадами серця. Зібрані кошти підуть на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Місто, в якому спортивний мер, повинне бути здоровим і спортивним. Мені дали перший номер на забіг, але я не буду змагатися, а бігтиму позаду і спостерігатиму за дійством. Бажаю кожному сьогодні отримати велике задоволення від занять спортом. Адже моя місія як мера – зробити місто спортивним та щасливим», – додав Віталій Кличко.

Усього в програмі «Пробігу під каштанами» 7 забігів: пробіг в ходунках, дитячий забіг, спортивний пробіг, пробіг мужніх, пробіг наосліп, пробіг із собакою та благодійний.

Наймолодшою учасницею пробігу цього року стала 2-місячна дівчинка, з якою бігли її батьки, найстаршим – 78-річний чоловік. Після пробігу мер вручив нагороди переможцям пробігу і привітав киян з Днем міста.

Нагадаємо, у суботу, 25 травня, мер Києва Віталій Кличко відкрив пішохідно-велосипедний міст між Володимирською гіркою та аркою Дружби народів і привітав киян із Днем Києва.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 22:58 :58