Фабрі Гонсалес: У мене більше немає сил, щоб продовжувати працювати в «Карпатах»

Головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалес / fckarpaty.com

Післяматчевий коментар головного тренера львівських «Карпат» Фабрі Гонсалеса після домашнього поєдинку 31-го туру Прем’єр-ліги проти донецького «Олімпіка», що завершився бойовою нічиєю з рахунком 3:3.

– Я не знаю, що й казати. Як тренеру і, як професіоналу, мені надзвичайно сумно. Є такі речі, які я не до кінця розумію. «Карпати» зробили достатньо, щоб здобути перемогу в цій грі. Залишається декілька хвилин до кінця матчу, команда виграє 3:1 і тут два м’ячі прокотилися по центру поля і стали голами. Я вже не знаю, що й казати. Я приїхав сюди, щоб працювати і захищати цю команду з відкритим серцем. Були такі ситуації, коли я давав клубу прийняти рішення щодо моєї посади. І щоразу мене запитували, чи я можу продовжувати далі. Я сказав, що у мене ще є сили. Але я втомився, що ми кожного тижня працюємо, але ця робота з якихось причин не дає результату. Завжди відбувається щось таке, що я зрозуміти не можу. Цей матч був божевільним. Зараз я можу офіційно сказати, що сил у мене більше немає, щоб продовжувати працювати в цій команді. Я більше не можу нічого зробити.

– Чи немає у вас сьогодні дежавю?

– Те, що сталося в Києві, не піддавалося логіці. Ця гра була виграшна, але за дві хвилини все обернулось навпаки. Тепер команда зіграла дуже добре, доклала достатньо зусиль для перемоги, але нам завжди щось заважає. Якщо ми – команда, яка намагається врятуватися, то такі голи пропускати не можна. Завжди відбувається одне й теж: ігри, в яких ми маємо здобувати перемогу, в кінцевому результаті не приносять плоди.

– У вас є сумніви щодо професіоналізму певних гравців?

– Сумнівів у мене немає. Усі, хто працює в цій команді – професіонали, усі намагались зробити все якомога найкраще. Але реальність є такою, що постійно відбуваються такі моменти, як цього разу, які не дають шансів на перемогу. Якщо такі голи пропускаються, то якби добре ти не грав, ти не виграєш.

– Це ваша остання гра в «Карпатах»?

– Я бажаю найкращого цій команді, але сил продовжувати у мене немає. Я також маю піклуватися про своє здоров’я. Дійде до того, що одного дня я просто помру на цьому полі. Під час цього матчу мені разів чотири крутилася голова, від того, що відбувалось. Я надзвичайно розчарувався.

– У цій залі ви обіцяли, що команда залишиться в УПЛ, але зараз бачимо, що на «Карпати» очікують перехідні матчі. Назвіть основні причини цієї ситуації.

– Щиро кажучи, у команди є достатньо якісних футболістів і в цій грі це було видно. Але, через певні індивідуальні помилки команда не виграє. Я не буду називати жодних імен. Ви все самі бачили і можете зробити висновки.

 Loading...