Новини » Спорт 26 травня, 2019, 21:24
Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Монако
Автогонщик Формули-1 британець Льюїс Гемілтон виграв четверту гонку поточного сезону – Гран-прі Монако / ukrinform.ua

В Монте-Карло сьогодні, 26 травня, завершився шостий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1.

Переможцем Гран-прі Монако став британець Льюїс Гемілтон з німецької конюшні «Мерседес», повідомляє ukrinform.ua.

Гонка на міській трасі в Монте-Карло стала спробою кількох претендентів обійти переможця кваліфікації Льюїса Гемілтона («Мерседес»). У підсумку, британець все ж втримався на позиції лідера і фінішував першим. Це четверта перемога Гемілтона в сезоні.

Другим прийшов до фінішу голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл»), але він отримав 5 секунд штрафу і втратив місце на подіумі. У підсумку, друге місце у німця Себастьяна Феттеля («Феррарі»), третє – у фіна Валттері Боттаса («Мерседес»). Господар траси монегаск Шарль Леклер («Феррарі») до фінішу не доїхав, він зійшов ще на 18-у колі.

Після шести етапів перше місце у загальному заліку посідає Гемілтон, який набрав 137 очок. Боттас другий – 120 очок. Феттель на третьому місці – 82 очки.

Сьомий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Канади відбудеться з 7 по 9 червня на автодромі імені Жіля Вільньова в Монреалі.

2019-06-16 07:48 :53