50 і 110 штук: Митники на Львівщині двічі конфісковували незадекларовані планшети

Сьогодні, 25 травня 2019 року, громадянин України повертаючись із приватної поїздки автомобілем «Volkswagen Caravelle» через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають оподаткуванню.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівські області.

Під час здійснення митного контролю даного транспортного засобу працівники Львівської митниці запідозрили наявність товарів, які переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Автомобіль було скеровано у бокс для поглибленого огляду транспортних засобів. Під час поглибленого огляду було виявлено планшетні комп’ютери виробництва Hewlett-Packard різних моделей та кольору в кількості 55 штук. Даний товар був прихований під декоративною обшивкою дверей автомобіля.

За ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Планшетні комп’ютери вилучили. Справу скерують до суду.

Раніше громадянин України повертаючись із приватної поїздки автомобілем «Mersedes-Benz Vito» через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне», теж для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають оподаткуванню.

Однак під час здійснення митного контролю даного транспортного засобу в митників виникла підозра про наявність товарів, які переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Авто скерували у місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. У ході поглибленого огляду за допомогою технічних засобів митного контролю було виявлено планшетні комп’ютери виробництва Hewlett-Packard різних моделей та кольору в кількості 110 штук. Даний товар був прихований під декоративною обшивкою стінок салону.

За ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Планшетні комп’ютери вилучили. Справу скерують до суду.Loading...