Новини » Економіка 26 травня, 2019, 14:37
13 млрд євро для будівництва транспортних коридорів: Україна розраховує на підтримку ЄС

Інвестиційні проекти в рамках Індикативного інвестиційного плану Транс’європейської транспортної мережі TEN-T передбачають будівництво в країнах ініціативи «Східне партнерство», зокрема в Україні, 4800 км доріг і залізниць, шість портів і 11 логістичних центрів.

Про це під час зустрічі із гендиректором директорату Європейської комісії з питань мобільності і транспорту Хенріком Хололеєм заявила віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності уряду, в тому числі країн «Східного партнерства», є реалізація проектів в рамках Транс’європейської транспортної мережі TEN-T.

«План окреслює пріоритетні проекти в країнах «Східного партнерства», зокрема, в Україні. Загалом вони потребуватимуть майже 13 млрд євро інвестицій. На ці кошти планують побудувати 4800 кілометрів автомобільних та залізничних шляхів, 6 портів та 11 логістичних центрів», – сказала вона.

За словами віце-прем’єра, Україна розраховує на підтримку ЄС, а також на якнайшвидше підписання Угоди про спільний авіаційний простір, яка дасть поштовх розвитку української авіаційної промисловості, адже збільшить кількість рейсів і обсяг пасажирських перевезень.

Хололей в свою чергу зазначив, що сторона ЄС зацікавлена бачити Україну як один із можливих транспортних коридорів у важливому логістичному проекті – створенні залізничного транспортного коридору між Європою та Китаєм в обхід Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:15 :37