live
Новини » Політика

«Зе-кубики» нової влади: журналіст застеріг, що країну може «переграти» потужний противник

ZIK

Президент Володимир Зеленський і його команда не розуміють усіх реальних загроз – такі ігри невигідні та небезпечні для країни.

Це зауважив журналіст Сергій Лямець в ефірі ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Журналіст підкреслив, що дивним чином впродовж останніх місяців Росія зникла з інформаційного поля України. Натомість раніше вона була елементом піар-компанії Петра Порошенка, а після завершення виборів – Росія розчинилася саме в інфопросторі.

«Складається враження, що зараз парламентська кампанія буде проходити під гаслом: «Чим більше романтиків і непрофесіоналів – тим краще!» А коли влада знайде таких людей, які зголосяться робити «країну в смартфоні» та нібито зламати існуючу систему, то тоді виявиться, що проти нас грають дуже серйозні гравці високого класу та потужна система, яка за силою, насправді, є провідною у світі», – застеріг Сергій Лямець.

Отже, на думку журналіста, Президент Володимир Зеленський і його команда не розуміють усіх реальних загроз: «Команда Зеленського «грає не в ті кубики», і такі Зе-кубики невигідні та небезпечні для країни!».

Нагадаємо, 20 травня під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Президент також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

Як повідомлялося, згодом новопризначений Голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що допускає проведення референдуму щодо мирних угод з Росією.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...