Новини » Спорт 25 травня, 2019, 0:11
Збірна України U-20 з футболу виграла у США на старті юніорського ЧС-2019
Юніорська збірна України U-20 з футболу виграла у команди США на старті юніорського чемпіонату світу-2019 в Польщі / ua-football.com

Юніорська збірна України з футболу (гравці віком до 20-ти років) наприкінці доби 24 травня здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2019, який у четвер, 23 травня, стартував в Польщі. У стартовому матчі «синьо-жовті» в Бельсько-Бяла обіграли своїх однолітків зі США – 2:1.

Американці забили чудовий гол, гідний найяскравіших хайлайтів. Без сумніву, гравці збірної США мають кращу індивідуальну техніку, їх рухи красиві, яскраві, вони запам’ятовуються. Однак ефектність американців не вилилася в ефективність, пише ua-football.com.

Українці також сподівалися на свої кращі якості – вертикальність, швидкість, стандарти. Як результат, Україна забила два голи з трьох ударів у площину воріт, у американців – один гол з п’яти ударів у ціль.

Матч почався з домінування збірної США, команда Петракова свідомо віддала м’яч і чекала свого шансу на контратаці. Дуже спокійний і надійний Лунін вселяв упевненість в гравців збірної України, і вони вичікували.

І шанс прийшов. Україна забила свій перший гол з першого моменту. Цітаїшвілі зі своєї половини поля виконав розкішний пас на Булецу, гравець «Динамо» продавив корпусом Десту і вколотив м’яч у сітку.

Американці швидко відповіли голом Серванії після асисту Веа. Не будемо намагатися описати словами всю комбінацію збірної США – це треба побачити.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1, за невеликої переваги американців. Хто знає, як би розвивалися події в другому таймі, якби Україна не забила швидкий гол. Американці на мить втратили концентрацію і в простому епізоді дозволили Україні заробити кутовий. А не потрібно було б. Стандарти – одна з головних надій команди Петракова в атаці, і ми це побачили по голу Попова після подачі Булеци.

Залишалося грати більше 40 хвилин, і українці знову віддали м’яч американцям. Однак атаки збірної США вже не виглядали такими злагодженими і небезпечними, як в першому таймі. Пішов удар у Мендеса і партнери стали постачати 18-річного хавбека передачами для дальніх ударів, проте на висоті був Лунін.

За винятком удару Цітаїшвілі в поперечину і удару Супряги на останніх секундах в України більше не було небезпечних моментів, один раз в каркас воріт влучила і збірна США.

У американців не вийшов фінальний штурм, і українці вистояли. У матчі першого туру команда Петракова обіграла одну з найсильніших збірних турніру. Попереду у понеділок, 27 травня, матч з Катаром, який у першому турі програв Нігерії – 0:4.

Додамо, що вчора, 24 травня, також було зіграно два матчі в групі С: Гондурас – Нова Зеландія – 0:5 та Уругвай – Норвегія – 3:1.