Новини » Політика 25 травня, 2019, 7:25
Волонтерка пропонує зробити ZIK майданчиком для перевірки політиків на детекторі брехні
ZIK
ZIK

Є пропозиція організувати перевірку на детекторі брехні для новопризначених посадовців на телеканалі ZIK.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила волонтер Олена Живко.

Вона розповіла, що її організація – Об’єднання добровольців поставила до новообраного президента питання, які не змогла виконати попередня влада. Однією з вимог було пройти незалежний детектор брехні усім новопризначеним посадовцям.

«Оскільки ви єдина ведуча, яка не має відношення до жодної політсили, як і канал. Ви маєте неймовірний авторитет. Від всієї організації ми вас просимо організувати такий детектор для новопризначених посадовців і заодно запитати політиків, чи готові вони пройти його», – сказала пані Живко.

Також вона зауважила, що для організації і суспільства є неймовірно важливими визнання добровольців, які не ввійшли до складу Збройних сил або інших формувань.

«Вони визнані обласними радами, але не мають законного статусу на рівні Верховної Ради. Тобто сім’ї загиблих залишаються без статуса. Тобто це неймовірно важливе питання, яке ми постійно передавали Порошенкові, однак він не реагував», – зазначила активістка.

Крім того, вона ще звернула увагу на питання про передачу до суду справ щодо подій в Іловайську 2014 року.

«Вони вже давно повинні бути передані і винні покарані, тому що не можуть такі події залишатися без покарання. У воюючій країні це деморалізує і надає змогу зрадникам працювати в цих умовах. Я вважаю, що для кожної особи це питання принципу», – констатувала Олена Живко.

Як повідомлялося, наприкінці серпня 2014 року поблизу Іловайська противник оточив добровольчі батальйони, підрозділи МВС і ЗСУ, що призвело до значних втрат в особовому складі, а також до захоплення в полон українських силовиків.

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що в серпні 2014 року Іловайськ вже не мав для ЗСУ стратегічного значення та був «одним із тактичних завдань», яке вирішувалось під час масштабної операції на лінії фронту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:25 :23