Новини » Політика 25 травня, 2019, 1:20
Уряд, ВР і новий Президент бавляться у «Шоу довгоносиків», – резонер Михальчишин
ZIK
ZIK

Уряд, парламент і новообраний Президент граються з нами у «Шоу довгоносиків». Багато бігають довкола, і має бути весело. Але насправді нічого веселого немає, адже з дня на день у нас розширюється вакуум влади.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

«Знаєте, коли я був маленьким, по телевізору була така чудова гумористична передача «Шоу довгоносиків». От це зараз уряд, парламент і новообраний Президент граються з нами у «Шоу довгоносиків». Багато бігають довкола, і має бути весело», – зауважив Юрій Михальчишин.

Але насправді, продовжив він, нічого веселого немає, адже з дня на день в Україні утворюється і розширюється вакуум влади.

«Політично це можна обґрунтувати, а економічно – вкрай небезпечно, і навіть загрозливо. Адже якщо ми подивимося на ситуацію на паливно-енергетичному ринку, то з червня у нас починаються проблеми з нафтопродуктами з РФ, сьогодні у нас припиняється постачання скрапленого газу з Казахстану. А що мав би робити Президент у такий ситуації? Те, що роблять у цивілізованих європейських країнах, куди ми так прагнемо – технократичний, технічний, перехідний уряд. Без політиків – із фахівцями», – заявив експерт із питань державної безпеки.

Юрій Михальчишин акцентував, що так нещодавно зробила Австрія.

«На відеозаписах показали, що віце-канцлер розважався з якоюсь російською шльондрою і до виборів обіцяв їй зробити якісь корупційні дії. Зробив він їх, не зробив – невідомо, але уряд на другий день розпустили, призначили перевибори на вересень, і діючий прем’єр призначив технократичний уряд. Тобто буде працювати кожне міністерство, там буде сидіти державний службовець, фахівець своєї справи і буде працювати», – зауважив Михальчишин.

Натомість в Україні, переконаний резонер, суспільство два місяці буде спостерігати, як Гройсман влаштовуватиме «плач Ярославни».

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

22 травня під час засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр офіційно заявив, що іде у відставку. Заяву Прем’єр-міністра про відставку вже зареєстровано в українському парламенті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:14 :37