Новини » Політика 25 травня, 2019, 7:13
«Стати Ізраїлем в обороні»: Зеленського застерегли від голослівності в заяві
ZIK
ZIK

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має стати Ізраїлем в обороні. За цією заявою має бути цілий комплекс змін, і не лише у ЗСУ чи Міноборони, а й у всій країні та в усіх сферах життя.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт Українського інституту з прав людини полковник запасу Святослав Стеценко.

На його думку, Президенту Володимиру Зеленському не слід було оголошувати про дочасні парламентські вибори.

«У пана Зеленського, якщо він дійсно прагне докорінних змін, був дуже потужний інструмент – зайнятися тим, що є в його компетенції, а це РНБО та Збройні сили, подавати законопроекти… А не будуть голосувати – ще краще! Показати – дивіться, не голосують за те, що я обіцяв», – заявив Святослав Стеценко, відповідаючи на запитання про ймовірні варіанти відсутності співпраці Президента та ВРУ до проведення чергових виборів восени.

«Якщо пан Зеленський дійсно прагне зробити те, про що він заявив під час своєї інавгураційної промови, а мене найбільше вразило, і я цього не очікував… – він сказав, що Україна має стати Ізраїлем в обороні. Це дуже потужна заява, але за цією заявою має бути цілий комплекс змін, і не лише у Збройних силах, і не лише у Міністерстві оборони, а у всій країні, у всіх сферах життя», – заявив Святослав Стеценко.

На його думку, говорити про зміни у секторі оборони й безпеки може будь-яка держава, яка не перебуває у стані війни.

«Для України оборона не може бути сектором. Під час зовнішньої агресії обороною має бути вся країна», – наголосив полковник запасу.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Як повідомляли, напередодні, 23 травня, фракція «Народний фронт» підписала подання до Конституційного Суду щодо відповідності указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення по позачергових виборів.

Того ж дня Верховний Суд України отримав позов про незаконність розпуску Верховної Ради України.

24 травня стало відомо, що до Верховного Суду надійшов третій позов щодо розпуску ВРУ.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:41 :44