Новини » Політика 25 травня, 2019, 3:20
Позачергові вибори можуть не відбутися, – Ставнійчук вимагає від влади фахових призначень
ZIK
ZIK

Україну найближчим часом чекає достатньо складний політичний процес перед тим, як все ж будуть проведені позачергові або чергові парламентські вибори.

Це заявила юрист, керівник головного управління з питань конституційно-правової модернізації АП у 2011–2014 роках Марина Ставнійчук в ефірі ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Пані Ставнійчук підкреслила, що ніколи не зачаровувалася жодним Президентом України, а сьогодні – навіть Зеленським, хоч якому і симпатизує. Утім додала, що політика нової влади у протистоянні зі старими обличчями може призвести до складних державних процесів.

«Я прогнозую, що позачергові вибори до парламенту можуть не відбутися через недбалість підготовки відповідних документів і процедур. А Україну найближчим часом чекає достатньо складний політичний процес перед тим, як все ж будуть проведені позачергові або чергові парламентські вибори», – наголосила Марина Ставнійчук.

Юрист закликала команду Володимира Зеленського зважати та спиратися передусім на професіоналізм людей, яких призначають на високі державні посади.

«Мені однаково, хто персонально буде призначений від Президента до його офісу, але я вимагаю професійної роботи. Адже якщо ми сьогодні не будемо працювати на фаховому рівні, то держави може і не бути. І хоч воїни зуміли захистити країну в складний момент, але через таку політику та легковажність вона опинилася під ще більшою загрозою», – застерегла Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, 20 травня під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Президент також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

22 травня під час засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр офіційно заявив, що йде у відставку. Заяву Прем’єр-міністра про відставку вже зареєстровано в українському парламенті.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 03:05 :38