live

Порошенко порадив команді Зеленського працювати над звільненням з російського полону заручників

Екс-президент Петро Порошенко заявляє, що команда нового президента Володимира Зеленського має сама формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, вітаючи рішення Міжнародного трибуналу з морського права на підтримку України.

Він висловив вдячність професійній команді українських дипломатів та зазначив, що пишається українськими моряками.

«Новим обличчям на Банковій слід було б не чекати на імпульс від суспільства, а самим формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій», – заявив водночас Порошенко.

За його словами, кожен український політик має пам’ятати, що не варто ні загравати з Росією, ні вірити її добросовісності.

«Сценарій війни пишеться в Кремлі, де для України заготовлена розв’язка – «мир через капітуляцію». Самогубством було б ставати співавторами цього сценарію. Лише справжнім і відповідальним лідерством України його можна переписати, а завершити – міжнародним трибуналом над агресором», – написав екс-президент.

Як відомо, у суботу, 25 травня, трибунал ООН з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити українських моряків та дозволити їм повернення в Україну, а також звільнити три захоплені кораблі.

Loading...
Loading...
Loading...