Після провального виступу в фіналі «Євробачення» Мадонну звинуватили у брехні

На нещодавньому фіналі міжнародного конкурсу «Євробачення» в Тель-Авіві спеціальним гостем була американська співачка Мадонна, яка виконала дві композиції.

Вокал 60-річної виконавиці розчарував багатьох її шанувальників, але опубліковане пізніше в Мережі відредаговане відео виступу остаточно засмутило фанатів, які звинуватили поп-ідола у брехні, – пише newsyou.

Мадонна, яка погодилася в якості спеціального гостя виступити в фіналі конкурсу «Євробачення», отримала неабияку частку критики від своїх фанатів, що не оцінили ні її вокал, ні «піратський» костюм з пов’язкою на оці. Багато з розчаруванням відзначали, на тлі молодих конкурсантів голос співачки звучав «мляво». При цьому розміщене на сторінці в соцмережі відео взагалі викликало крайнє обурення шанувальників.

У коментарях до публікації написали, що ролик відредагований і в ньому вже не чути ні «ляпів» з непопаданням в ноти, ні тремтіння в голосі. При цьому на «живому» концерті все це було присутнє і тепер відео виглядає «брехливим і лицемірним», а спроба приховати недоліки – «невпевненою і дратівливою».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life Is a Mystery that We are all Here to Solve............Madame ❌ #likeaprayer #eurovision #madamex

Допис, поширений Madonna (@madonna)

Читайте більше новин на тему: Євробачення-2019

Loading...
Loading...
Loading...