Ток-шоу «Народ проти» на ZIKу знову перше в телерейтингу

Логотип телеканалу ZIK. Фото: прес-служба телеканалу

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» на ZIKу, ведучою якого є Наташа Влащенко, стало лідером рейтингу телеперегляду за ЦА «Україна 18+» серед інформканалів у своєму слоті.

Про це інформує прес-служба телеканалу ZIK.

У п’ятницю, 24 травня, масштабне політичне ток-шоу «Народ проти», ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, зайняло першу позицію у своєму слоті серед решти інформканалів за однією з ключових цільових аудиторій – «Україна 18+» із часткою 3,65 %. Таким чином, ток-шоу «Народ проти» на ZIKy обійшло у рейтингу подібні проекти на телеканалах «112 Україна», NewsOne, «Прямий», «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

 

 

Loading...