live

«Людина-закон»: політичний аналітик розповів про «іронію долі» Андрія Богдана

Андрій Богдан – це «людина-закон». Через нього змінювали закон про вибори, через нього приймали і закон про люстрацію. Можливо, що скоро через нього Констуційний суд буде скасовувати цей закон.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політичний аналітик Ярослав Макітра.

Коментуючи призначення Андрія Богдана головою Адміністрації Президента, політичний аналітик зауважив, що у пана Богдана «досить цікава кар’єра».

«Це «людина-закон». Через нього змінювали закон про вибори, зокрема, для того, щоб він не зайшов у парламент. А ми пам’ятаємо, що він був наступним на захід у БПП, але ми змінили закон для того, щоб виключити таких людей. Це відбувалося тоді, коли у Порошенка із Коломойський був конфлікт. Через нього приймали і закон про люстрацію. Можливо, скоро через нього Констуційний суд буде відміняти цей закон. Ось така іронія доля і він потрапляє у такі обставини»,– зазначив Ярослав Макітра.

Він також заявив, що ті заяви, які уже встиг зробити голова Адміністрації Президента пан Богдан, можуть негативно вплинути на рейтинг Зеленського.

«Тому він або трішки змінить риторику і поведінку, або це буде великою помилкою, яка зможе проіснувати недовго»,– підкреслив Макітра.

Тому, вважає політолог, новому Президенту потрібен «досвідчений апаратник», який зуміє фахово сформувати та реалізувати внутрішню і зовнішню політику   держави.

«На цю історію підійшов Богдан. Але є закон про люстрацією і його треба виконувати. Тому можна було знайти на цю посаду іншу людину. Або щоб ця людина залишилася, мають бути поважні обставини, щоб під когось закон регулювати. Тобто це має бути дуже потужна людина для цієї посади»,– прокоментував Ярослав Макітра.

Як повідомлялося, новообраний Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана Главою Адміністрації Президента України.

Також Зеленський призначив Руслана Хомчака начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних сил України.

Першим заступником голови Служби безпеки України Володимир Зеленський призначив очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова.

Окрім цього Президент призначив свого представника в уряді. Ним став Андрій Герус.

Також у ЗМІ з’явилась інформація, що Президент Зеленський вирішив призначити екс-міністра фінансів Олександра Данилюка секретарем РНБО.
Loading...
Loading...
Loading...