Новини » Політика 25 травня, 2019, 0:30
Лещенко пригадав, як 10 років тому познайомився з Андрієм Богданом
ZIK
ZIK

Я познайомився з Андрієм Богданом 10 років тому, коли він працював заступником міністра юстиції в уряді Тимошенко. Він просив, щоб я оприлюднив інформацію, що Юлія Тимошенко відмовилася відправляти запити на повернення коштів Лазаренка.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат Сергій Лещенко.

Пан Лещенко зауважив, що знає пана Богдана вже багато років і вважає, що той бруд, який на нього вилили за останні дні, не є обґрунтованим.

«Я знаю його 10 років. Він був українським чиновником, який з молодих років працював. Він був заступником міністра юстиції в уряді Тимошенко, і тоді ми познайомились. У цей час він займався питанням повернення грошей Лазаренка в Україну. Потрібно було подати запити на їх повернення, але Юлія Тимошенко відмовлялася тоді це робити. Він просив, щоб я оприлюднив суспільству цю інформацію», – зазначив народний обранець.

Також, за його словами, друга їхня зустріч стосувалась мафії реєстрів. Це був державний реєстр, у якому була вся інформація про громадян України, але держава щороку платила сотні мільйонів так званого роялті.

«Насправді це була схема виведення грошей. Це була дуже примітивна програма, яку міг зробити будь-який програміст, але держава платила начебто за авторське право. Тоді Богдан із цим боровся і зламав», – розповів Лещенко.

Таким чином, він вважає, що за це певною мірою і помстилися пану Богдану. Він зауважив, що люди, які були причетні до цих реєстрів, потім формували закон про люстрацію, в якій він потім і опинився.

«Він не є святий, у нього є свої хвости. Він працює з Коломойським, хоча не тільки з ним. Були клієнти, яких він рятував від рейдерства. Він має свою юридичну практику, і в нього були різні клієнти. Навколо нього багато міфів, але не можна його сприймати так однобоко», – прокоментував гість програми.

До слова, Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана главою Адміністрації Президента України.

Водночас, директор «Студії Квартал-95» Сергій Шефір став першим помічником глави держави. Крім того, Президент призначив заступниками глави Адміністрації Президента Кирила Тимошенка, Юрія Костюка, Руслана Рябошапку й Олену Зеркаль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:46 :13