Новини » Спорт 25 травня, 2019, 19:12
«Карпати» не втримали перемогу у матчі 31-го туру Прем’єр-ліги з «Олімпіком»
Два голи Сергія Мякушка не допомогли «Карпатам» обіграти на своєму полі «Олімпік» / fckarpaty.com

Сьогодні, 25 травня, львівські «Карпати» зіграли заключний домашній матч Прем’єр-ліги сезону-18/19. Суперником «зелено-білих» був донецький «Олімпік». Протистояння на «Україні» завершилося бойовою нічиєю з рахунком 3:3, хоча ще менше, ніж за десять хвилин до фінального свистка карпатівці вигравали з перевагою у два м’ячі.

Футбол. Чоловіки. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга-18/19. Матч 31-го туру

«КАРПАТИ» (ЛЬВІВ) – «ОЛІМПІК» (ДОНЕЦЬК) – 3:3 (1:1)

25 травня. Початок – 17:00. Львів. Стадіон «Україна». 1 425 глядачів. Перемінна хмарність. +20°С.

Арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

Асистенти арбітра: Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька обл.), Володимир Журибіда (Луцьк).

Четвертий арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Делегат ФФУ – Тарас Клим (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький).

«КАРПАТИ»: Кучинський, Мегреміч, Нестеров, Ковтун, Мірошніченко, Кльоц, Онгла, Ді Франко (Толочко, 88), Мякушко, Гуцуляк (Дебелко, 90+3), Понде.

Запасні: Пеньков, Федецький, Бусько, Харжевський, Мендес.

Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

«ОЛІМПІК»: Кринський, Клименчук (Є. Пасіч, 46), Цимбалюк, Гришко, Ксьонз, Гай, Вантух, Політило (Дегтярьов, 79), Кравчук (Валєєв, 53), Тейшейра, Матар.

Запасні: Махновський, Кольцов, Сондей, Тимошенко.

Головний тренер – Ігор Климовський.

Голи: Онгла, 15, Мякушко, 75, 77 (пенальті) – Матар, 2, 89, Гай, 82.

Попередження: Понде, 85 – Матар, 89.

Зустріч «Карпат» та «Олімпіка», окрім статусу останньої домашньої гри для «зелено-білих», мала інший, доволі серйозний характер. Розташовуючись по сусідству у турнірній таблиці, обидві команди продовжують вирішувати завдання прописки в УПЛ. Зазначимо, що «Олімпік» – одна з команд, проти якої львів’яни грали досить нестабільно – три очні поєдинки завершились з абсолютно різним результатом. Та сьогодні карпатівцям потрібно було забути попередні матчі і грати лише на перемогу, пише Інформаційний центр ФК «Карпати».

Розпочався матч на «Україні» за тим же сценарієм, що й поєдинок 26-го туру проти олімпійців у Києві. Лише, розігравши м’яча у центрі поля, гості вибігли у швидку атаку, яка завершилась взяттям воріт. Найкращий бомбардир донеччан Матар Діейє отримав м’яча на правому куті штрафного і, обігравши захисника, потужно пробив точно в дальню дев’ятку.

«Карпати» одразу кинулись виправляти ситуацію, але спочатку особливої небезпеки у володіннях Кринського їм створити не вдалось. Перший гострий момент виник у Гуцуляка, який змістився в центр та з ходу пробив по центру воріт – кіпер парирував перед собою, а захисник підстрахував та виніс круглого на кутовий. Після навісу зі стандарту першим на м’ячі був Ковтун, однак його удар головою був неточним. З третьої спроби карпатівці таки досягли свого – простріл Мякушка з лівого флангу, Гришко відбив точно на Онглу. Камерунець зупинив м’яча і другим дотиком пробив точно в дальній кут – 1:1. До перерви команди ще кілька разів обмінялись моментами, але рахунок на табло залишився незмінним.

Другий тайм «Карпати» розпочали краще: більше володіли м’ячем та організовували доволі непогані можливості для того, щоб подвоїти рахунок у зустрічі. Зокрема, два небезпечних моменти створив Гуцуляк, якому двічі ставав на перешкоді його тезка Олексій Гай. Спершу хавбек «Олімпіка» відбив простріл карпатівця з правого флангу, проте Гуцуляк одразу зробив ще одну спробу та з лінії штрафного пробив у ближній кут – воротар накрив м’яча! За кілька хвилин Олексій знову прострілював справа – Гай підставив ногу і круглий потрапив у стійку. На добиванні зіграв Онгла, але не влучив у ворота з декількох метрів.

А далі все відбувалось, як у київському поєдинку, лише з однією відмінністю – двічі забили «Карпати». Спершу Мякушко з ходу пробив з-за меж штрафного в дальній кут – без шансів для голкіпера. Згодом Понде навішував у карну зону і м’яч потрапив у руку Вантуху – пенальті. До точки підійшов Мякушко і впевнено переграв Кринського – 3:1. Здавалося б, що цього разу «леви» не допустять такого ж завершення, як у попередній очній зустрічі, але історія знову повторилась. Спочатку «зелено-білі» не встежили за Гаєм, який низом пробив точно у дальній кут, а потім дозволили Матару пробити Кучинського – 3:3.

2019-06-19 16:38 :31