Новини » Політика 25 травня, 2019, 6:45
Чи візьме приклад із сестри: Матіос відповів на запитання про політичні амбіції
ZIK
ZIK

Я точно не хочу в політику, бо я військовий. А депутатом я не хочу бути.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Відповідаючи на питання ведучої, чи не хоче пан Матіос взяти приклад зі своєї сестри і стати народний депутатом, Головний військовий прокурор зазначив, що Марія Матіос є обличчям української нації, але точно не є уособленням українського парламенту, а особисто він є військовою людиною, яка не зраджуватиме свої принципи.

«І я точно не хочу в політику, бо я військовий. Я людина в погонах, яка точно знає, що є три питання для Президента – це війна, корупція й економіка. Не вирішивши дві перші проблеми, третього не буде. А депутатом я не хочу бути. Я лиш хочу, щоб ці депутати, наступні, зрозуміли одне: руки держави повинні мати пальці. Правоохоронні органи і силовий блок – це і є пальці держави. А обрубані, розбалансовані або відсутні – це види млинів. Це коли махаєш, але немає вітру», – зауважив Анатолій Матіос.

Водночас він підкреслив, що сьогодні в Україні має бути створений «єдиний центр», який збере силовиків і скаже, що кожен із них має виконувати свої повноваження.

«А в нашій державі зараз не залишилося кому це зробити. Тому очікування, яке не буде виправдане, закінчиться тим, що будуть битися у Верховній Раді», – застеріг Головний військовий прокурор.

Нагадаємо, 20 травня у будівлі Верховної Ради України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський заявив, що розпустить ВРУ VIII скликання. Президент Володимир Зеленський також закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

22 травня під час засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр офіційно заявив, що йде у відставку. Заяву Прем’єр-міністра про відставку вже зареєстровано в українському парламенті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:45 :10