Новини » Спорт 25 травня, 2019, 20:56
Британець Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Монако у автоперегонах класу Формула-1
Британський пілот Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Монако у автоперегонах класу Формула-1 / ukrinform.ua

В Монте-Карло триває шостий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів на болідах Формула-1.

Переможцем кваліфікації Гран-прі Монако, що відбулася сьогодні, 25 травня, став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»), повідомляє ukrinform.ua.

Лише на останніх секундах кваліфікації на міській трасі в Монте-Карло Гемілтон зумів випередити свого напарника по команді «Мерседес» фіна Валттері Боттаса. Для Гемілтона це другий поул в сезоні.

Таким чином, завтра, 26 травня, перші дві стартові позиції знову у пілотів «Мерседеса». Гемілтон – перший, Боттас – другий.

Голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл») показав третій час, а лідер «Феррарі» німець Себастьян Феттель завтра стартуватиме з четвертої позиції. Відзначимо провал на домашній трасі Шарля Леклера («Феррарі»). Монегаск вибув ще після першого сегменту і посів у підсумку лише 16-е місце.

Додамо, що головна гонка Гран-прі Монако відбудеться завтра, 26 травня. Початок – о 16:10 за київським часом.

2019-06-24 12:16 :49