Новини » Політика 25 травня, 2019, 5:20
Балашов запідозрив політсилу Зеленського в «несправжній» ідеології

Партію «Слуга народу» запідозрили у «несправжній» приналежності до ідеології лібертаріанства.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політик, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов.

Геннадій Балашов зауважив, що був здивований заявами про лібертаріанські погляди політичної сили нового Президента «Слуга народу», які нині активно обговорюють, та звернувся до колишнього міністра фінансів, представника команди Президента Зеленського Олександра Данилюка із запитанням, чи той теж поділяє такі погляди.

«Бо я за вами точно не спостерігав лібертаріанства. І в мене одне питання: оскільки партія стала лібертаріанською, ви підете із команди?» – звернувся він до Олександра Данилюка.

Той у відповідь заявив, що є лібертаріанцем вже багато років, і, звертаючись до Геннадія Балашова, закликав того не плутати популізм із лібертаріанством. Проте Геннадій Балашов парирував, мовляв, популістом є сам Олександр Данилюк.

Під час суперечки Балашов заявив, що лібертаріанство полягає у скасуванні податків, натомість екс-міністр поцікавився, яким коштом виплачувати людям пенсії у такому разі.

Суперечку після численних зауважень зупинила ведуча інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Наташа Влащенко.

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив представником Президента України у Верховній Раді Руслана Стефанчука.

Представник Президента України Володимира Зеленського у ВРУ Руслан Стефанчук заявив, що в основі ідеології партії «Слуга народу» є лібертаріанство.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:41 :35