Новини » Львів

Зливи на Львівщині: підтоплені гектари городів та угідь

Унаслідок сильних опадів у Жидачівському, Жовківському та Сокальському районах Львівщини підтоплені присадибні ділянки та сільськогосподарські угіддя.

Інформація щодо підтоплень в Жидачівському районі, станом на 15:00 год. 23 травня.

Близько 13:00 год. 22 травня до БУВР річок Західного Бугу та Сяну надійшла інформація від Жидачівського управління водного господарства про те, що в результаті інтенсивних опадів та різких підйомів рівнів води в річках з виходом на заплаву зафіксовано затоплення в 4 населених пунктах Жидачівського району, а саме:

  • водами р. Бережниця (права притока р. Дністер) поблизу с. Млиниська Жидачівського району підтоплені 8 га с/г угідь;
  • водами р. Боберка (ліва притока р. Луг – р. Дністер) поблизу с. Городище, с. Чорний Острів Жидачівського району підтоплені 10 га с/г угідь.

За рахунок місцевого стоку підтоплені 10 га с/г угідь поблизу с. Зарічне.

Внаслідок сильних дощів та підняття грунтових вод місцевим стоком підтоплені 120 га с/г угідь біля с. Колодруби Миколаївського району. Для відкачки цих вод в періодичному режимі працює насосна станція в с. Колодруби Миколаївського району.

Працівниками Жидачівського УВГ ведеться посилений моніторинг за ситуацією.

Близько 17:00 год. 21 травня до БУВР річок Західного Бугу та Сяну надійшла інформація від Жовківського управління водного господарства про те, що в результаті інтенсивних опадів та різких підйомів рівнів води в річках зафіксовано затоплення в 4 населених пунктах Жовківського району, а саме:

  • водами р. Баланда (права притока р. Свиня – р. Рата – р. Західний Буг) в с. Воля Висоцька Жовківського району підтоплені 15 га с/г угідь;
  • водами р. Дерев’янки (ліва притока р. Свиня – р. Рата – р. Західний Буг) в с.Пили Жовківського району підтоплені 15 га сінокосів.
  • водами р. Біла (права притока р. Рата – р. Західний Буг) в с. Добросин та х.Бесіди підтоплені 3 га сінокосів.

Працівниками Жовківського УВГ ведеться посилений моніторинг за ситуацією.

Близько 15:00 год. 23 травня до БУВР річок Західного Бугу та Сяну надійшла інформація від Сокальського управління водного господарства про те, що в результаті інтенсивних опадів та підйомів рівнів води в річках зафіксовано затоплення в 2 населених пунктах Сокальського району, а саме:

  • водами р. Рата (р. Рата – р. Західний Буг) в м. Великі Мости Сокальського району підтоплені 6 присадибних ділянок та 1 підвальне приміщення та 20 м вулиці.
  • водами р. Рата (р. Рата – р. Західний Буг) в с. Волиця Сокальського району підтоплені 2 присадибні ділянки.

Для оцінки ситуації, що склалась на місце події виїхала комісія в складі начальника Сокальського УВГ, сільського голови та представників ДСНС України у Львівській області.

Працівниками Сокальського УВГ ведеться посилений моніторинг за ситуацією.Loading...