live

Зеленський готовий вилетіти на Закарпаття, аби проконтролювати ліквідацію наслідків негоди

Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з виконувачем обов’язків голови Закарпатської облдержадміністрації Ярославом Галасом і запевнив, що у випадку необхідності готовий особисто прилетіти на Закарпаття, щоб проконтролювати ліквідацію наслідків паводка.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

«Однак уже зараз зрозуміло, що Закарпаттю доведеться звертатися до Кабінету Міністрів України з проханням виділити області з резервного фонду кошти для ліквідації наслідків негоди. Президент доручив облдержадміністрації тримати ситуацію під контролем і запевнив, що у випадку необхідності готовий особисто прилетіти на Закарпаття, щоб проконтролювати ліквідацію наслідків паводка», – цитує прес-служба виконувача обов’язків голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослава Галаса.

Станом на сьогоднішній ранок на території області залишаються підтопленими 241 дворогосподарство, з яких 23 – житлові будинки, 2005 га сільгоспугідь та пасовищ. Загалом на Закарпатті відновлено проїзд підтопленими дорогами: паводкова хвиля відступає.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...