live
Новини » Спорт

Збірна України U-18 з футболу на «Кубку Словаччини» зіграє з росіянами за третє місце

Футбольна юніорська збірна України U-18 на міжнародному турнірі «Кубок Словаччини – 2019» побореться з росіянами за «бронзу» / ffu.ua

Футбольна юніорська збірна України U-18 на міжнародному турнірі «Кубок Словаччини – 2019» сперечатиметься за третє місце з росіянами.

Юніорська збірна України U-18 (футболісти не старші 2001 року народження) на міжнародному турнірі у Словаччині посіла друге місце у своїй групі, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

В останньому поєдинку групового раунду міжнародного турніру «Кубок Словаччини – 2019»  підопічні Олега Кузнецова зустрічалися зі збірною Хорватії. Зустріч пройшла у гострій боротьбі, в якій кожен із суперників не раз міг вразити ворота, та завершилася внічию – 0:0. Цей результат дозволив «синьо-жовтим» фінішувати другими у своєму квартеті, і тепер у матчі за третє місце збірна України сьогодні, 24 травня, зіграє зі збірною Росії, яка у своїй групі також стала другою.

Проти хорватів збірна України U-18 грала в такому складі: Горох, Сорока, Махонін, В. Мудрик, Буханевич, Сичевський (Данилюк, 57), Гудзинський (Посєвкін, 71), Хижняк, Лісовик (Мельнійчук, 57), Литвиненко, Гірний.

Додамо, що головний приз міжнародного турніру «Кубок Словаччини – 2019» також сьогодні у фіналі розіграють збірні команди Англії та Іспанії. Матч за третє місце стартує о 13:00, а фінал – о 19:00.

 Loading...
Loading...
Loading...