Новини » Суспільство 24 травня, 2019, 17:55
Відому українську блогерку, педагога заблокував Facebook за просвітницький контент з історії

Сторінку популярної української блогерки, педагога, літературного редактора Ганни Черкаської, яка щодня продукує просвітницький проукраїнський контент, забанили у соцмережі Facebook.

Про це блогерка повідомила у Facebook.

«Маю клопіт із ФБ: мене забанили. Адміністрація відмовляється поширювати мої повідомлення, бо я подаю образливий контент, несумісний із їхньою політикою: це нариси про Делямара, про Агатангела Кримського.... Мені соромно перед усіма Вами, що порушую звички життя. Оскільки адміністрація ФБ мене глибоко образила своєю безпідставною прискіпливістю та відвертою антиукраїнською політикою. Маю намір відмовитися від послуг ФБ. Прощаючись нагадую, що я блогерю на UAHistory. Вибачте за все!», – написала Ганна Черкаська.

У коментарях читачі пояснюють, що останнім часом такі випадки почастішали через армію ботів, які масово скаржаться у Facebook на проукраїнських творців контенту, а компанія, у свою чергу, автоматично реагує і банить їх. Також люди пишуть десятки коментарів на підтримку Ганни Черкаською, говорячи про те, що у неї якісний український контент і те, що з часом Facebook розбанить її сторінку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 00:14 :39