Новини » Суспільство 24 травня, 2019, 6:54
Вчені дослідили, що людина щодня в середньому витрачає на плітки близько 52 хвилин
Пліткарство
Пліткарство

Прийнято вважати, що жінки – великі пліткарки, ніж чоловіки, проте проведене американськими вченими дослідження свідчить про те, що це твердження хибне.

В опублікованій в журналі Social Psychological and Personality Science статті вчені з Каліфорнійського університету відзначають, що чоловіки витрачають на плітки не менше часу, ніж жінки, пишуть Аспекти.

У дослідженні взяли участь 467 осіб різної статі, віку, соціального походження, освіти, а також рівня доходів. Всім випробуваним належало постійно носити протягом декількох днів спеціальне звукозаписний пристрій. Проаналізувавши розмови добровольців, вчені підрахували більше 4 тисяч випадків «перемивання кісточок».

З’ясувалося, що людина в середньому витрачає на плітки близько 52 хвилин щодня, причому цей показник не залежить ні від віку, ні від рівня освіти і доходів. Головною темою пліток, як виявилося, є спільні знайомі. Попліткувати про них готові як чоловіки, так жінки, однак, що цікаво, в основному розмови жінок носять більш нейтральний характер. Чоловіки ж більш схильні до лихослів’я, причому дана закономірність простежується і серед представників молоді обох статей.

Як повідомлялось раніше, вчені визначили вік, коли людина почувається абсолютно щасливою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:23 :51