Новини » Київ 24 травня, 2019, 11:23
В 2019 році в Києві відремонтують 90 парків та скверів, – КМДА
Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

У столичних парках та скверах застосовують нову ідеологію функціонування зелених зон, щоб перетворити кожен із них на європейські території відпочинку і комфорту. Загалом упродовж поточного року у Києві запланований капітальний ремонт 90 парків та скверів.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, інспектуючи ремонтні роботи у Куренівському парку, повідомляє офіційний портал Києва.

За його словами, у Києві триває капітальний ремонт у 15 парках та скверах, що будуть відремонтовані за аналогією до парку «Наталка» в Оболонському районі. У парках оновлюють благоустрій – газон, доріжки, будують дитячі та спортивні майданчики, встановлюють освітлення, облаштовують велодоріжки, а також забезпечують засобами відеоспостереження або кнопками екстреного виклику. У Куренівському та Сирецькому парках з’являться фонтанні комплекси.

Петро Пантелеєв поінформував, що загалом упродовж 2019 року запланований капітальний ремонт 90 парків та скверів. На ці потреби місто спрямовує понад 500 млн грн.

«Ми перетворюємо парки на справжні європейські території відпочинку і комфорту. Кожен парк матиме свою особливість – новий фонтан, арт-об’єкт або ігрову зону. У Куренівському парку після реконструкції з’явиться дитяче автомобільне містечко – зі своїми доріжками, магістралями, знаками, світлофорними об’єктами», – зазначив Петро Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, у Києві застосовують нову ідеологію функціонування зелених зон.

«Це повинні бути сучасні, безпечні, комфортні й, безумовно, красиві місця. Ремонт триває у кожному районі столиці. Уже з кінця травня ми розпочнемо відкривати оновлені парки та сквери, на які запрошуємо киян та гостей столиці», – наголосив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, що за останні чотири роки у столиці реконструювали і відремонтували 339 парків та скверів, торік – 104.

Як повідомляли, у Києві реконструюють та обновляють благоустрій у низці парків та скверів, кожен з яких відрізнятиметься власним дизайном та архітектурними особливостями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:27 :59