Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп розпорядився розсекретити інформацію у «російській справі»

Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США розпорядився видати дозвіл генеральному прокурору Вільяму Барру розсекретити інформацію, яку він визнає доцільною, коли буде проводити огляд подій, що спонукали ФБР почати розслідування зв’язків передвиборчої кампанії Трампа 2016 року з Росією.

Про це Трамп написав у Twitter, передає Укрінформ.

«Сьогодні на прохання і рекомендації Генерального прокурора президент Сполучених Штатів Дональд Трамп доручив розвідувальному співтовариству швидко і у повній мірі співпрацювати з розслідуванням Генеральним прокурором діяльності з нагляду у ході президентських виборів 2016 року. Генеральному прокурору також були передані всі повноваження з розсекречення інформації, що стосується цього розслідування, відповідно до встановлених стандартів обробки секретної інформації», – йдеться у заяві.

Як зазначається, таке рішення «допоможе забезпечити умови, за яких всі американці зможуть дізнатися правду про події, що відбувалися, і дії, які були зроблені під час останніх президентських виборів, відновлять довіру до наших державних установ».

Як повідомлялося, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з’явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину.Loading...