Новини » Регіони

Схуднення на парі: на Тернопільщині директорка школи кинула виклик учневі

Схуднення на парі: на Тернопільщині директорка школи кинула виклик учневі Т

Запальна директорка однієї зі шкіл на Тернопільщині взялася радикально популяризувати здоровий спосіб життя серед учнів – власним прикладом.

Жінка запропонувала одному зі своїх вихованців парі на схуднення. Тепер результатів очікує вся школа.

Олександра Демкура очолює навчальний заклад у містечку Гусятині й відома своїми неординарними методами виховання. Торік вона запровадила в школі танцювальні перерви і «запалювала» разом із учнями. Лише за декілька днів відео з її танцями набрало понад 200 тисяч переглядів, а директорка стала народною улюбленицею.

Такі «витівки», вважає директорка, гуртують дітей і заохочують ходити до школи. Тож тепер жінка взялася за фізичне виховання учнів.

«Скоро літо. А в житті повернуло на осінь і турбота про здоров’я на першому місці. Це дві причини, які стали стимулом для мене запропонувати вже вдруге своєму учневі Богдану парі на швидше схуднення. Вдячна йому, що не відмовив мені і став для мене не суперником, а напарником. Удвох легше і цікавіше», – написала Олександра Демкура на своїй сторінці у Facebook.

У соцмережі активно коментують незвичне парі й навіть є охочі приєднатися.

«Тримаю за вас обох кулаки! Але і ви, Леся Володимирівна, і Богдан і так мені подобаєтеся», – додають користувачі.Loading...