Новини » Політика

Шахов вимагає від Зеленського змінити Міністра вугільної промисловості, а Коболєва бачить у тюрмі

ZIK

Сподіваюся, новий молодий Президент запропонує нам нормального міністра енергетики та вугільної галузі і нормального очільника газової служби, який буде і добувати український газ, і знизить ціну на газ, і не буде прислухатися до МВФ.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Шахов.

Шахов переконаний, що вже найближчим часом молодий Президент Зеленський перезавантажить уряд країни.

«Сподіваюся, він запропонує нам нормального міністра енергетики та вугільної галузі і нормального очільника газової служби, який буде і добувати український газ, і знизить ціну на газ, і не буде прислуховуватися до МВФ.

Сам Шахов цього зробити не зможе. Але якщо я приведу команду волонтерів, то я переконаний, що ми зможемо сісти за стіл переговорів. Але щоб там не було цього Коболєва! Його треба посадили в тюрму за те, що він півтора мільярда вкрав», – заявив народний депутат.

Він також сподівається, що нова команда на чолі з новим очільником уряду зможе вплинути на ситуацію зі зниження ціни на газ для населення.

«Ми влітку минулого року навіть подали законопроект про аудит всієї газотранспортної системи України і про аудит газових свердловин. Та досі Парубій не поставив його на голосування. Тому я думаю, що після перезавантаження парламенту ми вирішимо це питання, проголосуючи за цю постанову», – додав Сергій Шахов.

Нагадаємо, глава Адміністрації Президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що влада розглядатиме різні шляхи щодо зменшення ціни на газ.

Втім він зазначив, що ті чи інші рішення влада зможе ухвалювати після консультацій із міжнародними партнерами, тому що є велика залежність України від минулої влади, від їхніх рішень і від МВФ.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...