Новини » Політика 24 травня, 2019, 14:30
Ротації в Нацраді: Зеленський мусить все пояснити, – Одарченко
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський повинен прокоментувати своє рішення щодо ротацій у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Цей орган здійснює контроль за роботою телеканалів, а оскільки перебуваємо у стані гібридної війни, такі дії мають пояснюватись.

Таку думку  в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політичний консультант Катерина Одарченко.

Коментуючи рішення Володимира Зеленського про призначення і звільнення членів Нацради, вона наголосила: орган виконував позитивні функції, з точки зору контролю за використанням української мови. Однак, водночас телеканали «112» і «NEWSONE» звинувачували його у тиску і звертались до Європейської ради.

«Тому, як на мене, такі рішення потрібно пояснювати. До того ж не просто, що призначення відбуваються у зв’язку із зміною команди, а й що ці люди робитимуть і якою є стратегія президента та його політичної сили у майбутній парламентській політиці», – вважає Одарченко.

Адже, хоча у Нацраді залишились лише старі її члени, виникає питання, за якою стратегією вони працюватимуть – новою чи за минулою.

«Наскільки розуміюсь у цій галузі, Національна рада має свої прямі обов’язки – ліцензування, контроль за роботою телеканалів. Однак, з іншого боку, оскільки перебуваємо в стані гібридної війни, вважаю, що подібні рішення, навіть, якщо певних людей видаляють, мають пояснюватись», – вважає експерт.

Вона наголосила: якщо хочемо розібратись, чи ця кадрова політика є кращою, ніж та, що проводилась за попередньої влади, маємо отримати пояснення, чому так відбувається.

«У першу чергу, не з точки зору особистостей, а показників ефективності або певної інакшої стратегії чи невиконання колишньої», – підкреслила Одарченко.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський скасував кілька указів Порошенка щодо Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:39 :33