Референдум – трюк сценариста: юрист побачив справжню мету нової влади

ZIK

Нагадаю, що референдуми щодо податків, територіальної цілісності та амністії апріорі не проводяться – це дурня!

Це зазначив головний експерт Антикорупційної групи РПР, засновник StateWatch Олександр Лємєнов у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Юрист підкреслив, що результати референдуму щодо мирних угод із Росією, запропонованого новою владою, не можуть мати жодної законодавчої ініціативи.

«Немає Закону України «Про всеукраїнський референдум», тому на основі чого його проводити – я не розумію. Якщо ж є бажання провести таке опитування, щоб знати думку людей, то це можливість перенести частину відповідальності з влади на суспільство. Це, насправді, цікавий сценарний трюк із акторського минулого, адже вони ніби залучають електорат до ухвалення рішення», – проаналізував Лємєнов.

Між тим, додає експерт, немає жодних юридичних наслідків для ухвалення рішення, де взято до уваги опитування суспільства.

«Такий крок має на меті лише задовольнити електорат, але жодних правових наслідків це не матиме. Також я нагадаю, що референдуми щодо податків, територіальної цілісності та амністії апріорі не проводяться – це дурня!» – наголосив Олександр Лємєнов.

Нагадаємо, новопризначений голова Адміністрації Президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод із Росією.

Натомість заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що ідея Зеленського про референдум щодо мирних угод на Донбасі може бути небезпечною для самого існування держави.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...