Новини » Львів 24 травня, 2019, 16:08
Про Львів – мовою жестів: У місті відбудеться екскурсія для нечуючих

У цю суботу, 25 травня, студенти місцевих вишів організовують прогулянку-екскурсію Львовом мовою жестів. Зазначається, що захід розпочнеться о 9 годині, зустріч перед входом до Ратуші (на пл. Ринок, 1).

Про це інформує прес-служба УКУ.

Повідомляється, що екскурсоводами стануть самі студенти, які спеціально вивчили мову жестів.

Зокрема, серед організаторів: студент історії УКУ Олег Резанов; студентка педагогіки ЛНУ ім. Івана Франка Вікторія Хомишин; студентка політології УКУ Надія Щурко; студентка історії УКУ с. Андрея Бат; Лінгвістичний центр у Львові Анастасія Струк.

«У місті Лева можна замовити екскурсію французькою, польською, німецькою й багатьма іншими мовами, але, на жаль, неможливо пізнати Львів жестовою. Тож ми вирішили, осягнувши її початковий рівень, розповісти про Львів для гостей з порушеннями слуху. Для нас навчитись жестової мови було викликом, і такий проект ми робимо вперше у житті, проте відчуваємо, що сіємо добро і докладаємо зусиль до порозуміння та зближення між людьми», – йдеться у повідомленні.

Учасниками екскурсії стане 19 підлітків з київського реабілітаційного центру ГО «Відчуй» (центр допомагає людям з порушеннями слуху в Україні).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:38 :55