Новини » Політика 24 травня, 2019, 16:45
Президент «Слуги народу» чи України? Зеленському дорікнули розбудовою партії
ZIK
ZIK

Коли представник Зеленського каже, що він би радив Володимиру Олександровичу щодо формування партійного списку, то це свідчить про низький рівень політичної культури. У нас Президент всієї країни, а не партійний!

На цьому в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив політолог Євген Булавка.

«На минулих парламентських виборах у партійних списках ми бачили експертів, журналістів, активістів і кого завгодно. Але потім в різних джерелах ми читали, що той депутат від цього олігарха зайшов, а інший – від тієї економічної групи і представляє її інтереси. Тому список партії «Слуга народу» буде цікавий саме з цієї точки зору. Не з точки зору яскравих обгорток, а чиї інтереси ці люди будуть представляти»,– зауважив політолог.

Євген Булавка звернув увагу на «низький рівень політичної культури» представників Зеленського.

«Я шокований низьким рівнем політичної культури, коли представник Зеленського каже, що він би щось там радив Володимиру Олександровичу щодо формування партійного списку. Але у нас Президент всієї країни, а не партійний Президент. Це просто шалена політична деградація!»,– підкреслив Булавка.

Політичний консультант Катерина Одарченко додала, що Зеленському буде дуже легко набрати в «Слугу народу» медійних людей, які не мають свого бізнесу, але вони не зможуть бути ефективними у політиці.

«Тому на моє переконання, у партії мають бути ті люди, які будуть не лише красиво виступати, а й матимуть чітку позицію у певному векторі роботи. Але так, з медійним пулом буде легше працювати, ніж з реальними регіональними людьми зі своєю позицією і автономними ресурсами. Це складний шлях, але він менш популістичний і більш стратегічний»,– наголосила Катерина Одарченко.

Як повідомлялося, радник Президента Володимира Зеленського та екс-спікер його передвиборчого штабу Дмитро Разумков має очолити партію «Слуга народу» на виборах до Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:37 :29