Новини » Суспільство 24 травня, 2019, 1:27
Представник Зеленського робить ставку на вишкіл кадрів
ZIK
ZIK

Основою для будь-яких змін є якісна освіта. Говорячи про зміни в правоохоронній системі, потрібно звертати увагу на поліцейську академію – кадри не з’являються просто так, ці люди проходять якісне навчання.

Таку дуку під час парламентсько-громадської платформи «На шляху до незалежного врядування», яку транслював телеканал ZIK, заявив представник Президента Денис Монастирський.

Він наголосив: зміни до кримінально-процесуального законодавства мають відбуватись лише через профільний комітет. Адже ми вже мали негативний досвід із «правкою Лозового», яка «нанесла більше шкоди, ніж «усі підходи, що вживались до того часу».

«Зміни до кримінально-процесуального законодавства мають відбуватись за такою ж системою, що й зміни до бюджету – вони проходять виключно через профільний комітет, через спеціалістів, які у ньому працюють», – вважає представник Президента.

Та, на його думку, минулий рік був «проривним» у багатьох напрямках – зокрема, підготовка напрацювань до нового проекту кримінально-процесуального законодавства.

«Однак, це лише матеріал, що має втілитись в життя. Яким він буде – питання до депутатів нового скликання», – підкреслив Монастирський.

Водночас, говорячи про реформу та зміни до правоохоронних органів, він наголосив: основою для будь-яких змін є якісна освіта. Тут потрібно робити ставку на поліцейську академію.

«Кадри не ходять просто по вулицях і не приходять відразу з досвідом і величезними знаннями приходять на заклик. Ні, це люди, які проходять навчання. Тут я б також відмітив величезний позитив останнього року, однак, це позитив п’ятого, а не першого року після реформ», – зауважив представник Президента.

Окрім того, він підкреслив: попри ухвалення стратегії розвитку МВС-2020, її план так і не затвердили.

«Це також говорить про підготовку планів, але неможливість їх реалізувати», – підкреслив Денис Монастирський.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:18 :16