Новини » Політика 24 травня, 2019, 0:48
Парламент має об’єднатись навколо відповідальності за незаконне збагачення, – Монастирський
ZIK
ZIK

Ухвалення закону про незаконне збагачення – борг парламенту перед українським суспільством та міжнародними партнерами. Ще нинішнє скликання ВР має піднятись вище, за свої політичні інтереси і ухвалити цей документ.

Таку дуку під час парламентсько-громадської платформи «На шляху до незалежного врядування», яку транслював телеканал ZIK, заявив представник Президента Денис Монастирський.

Говорячи про зміни до правоохоронної системи, він зазначив: особливо потрібно звертати увагу на напрямок щодо безпеки дорожнього руху. Адже протягом останніх років ця сфера недооцінювалась.

«Фактично, це можна оцінити, як загрозу національній безпеці. Адже кількість загиблих на дорогах – щороку, щомісяця, щодня – просто зашкалює», – наголосив Монстирський.

Він підкреслив: тут потрібне об’єднання усіх зусиль, а не лише окремих міністерств, координація між якими займає надто багато часу.

«Для того, щоб це дійсно працювало, координація має відбуватись на державному рівні. На жаль, навіть програма безпеки дорожнього руху, ухвалена урядом, залишається дуже кволою», – вважає представник Президента.

Окрім того, він наголосив: найпершим пунктом щодо співпраці та координації з ВР, який мав би об’єднати парламент, є ухвалення закону про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.

«Це той борг, який маємо перед українським суспільством та міжнародними партнерами. Мені здається, тут потрібно піднятись вище над будь-якими інтересами та баченнями і ухвалити у нинішньому скликані цей надзвичайно важливий акт», – підкреслив Денис Монастирський.

Як повідомлялось раніше, Зеленський заявив, що його команда уже розробила законопроект, який відновить відповідальність за незаконне збагачення.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 09:23 :30