Новини » Політика

Нова петиція: На сайті АП збирають голоси проти відставки Зеленського

Президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На сайті Адміністрації президента України з’явилася нова петиція щодо Володимира Зеленського. Цього разу підписи збирають за те, щоб скасувати петицію за відставку голови держави, яку зареєстрували 22 травня. Зазначимо, що петиція за відставку Зеленського лише за добу набрала необхідну кількість підписів.

«Пропоную скасувати петицію №22/053360-еп «За відставку Президента України Володимира Зеленського», яка організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується. Шановний Володимир Олександрович! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміло працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба», – йдеться у петиції.

Петицію про скасування збору підписів за відставку Зеленського, автором якої є Леонід Яценко, зареєстрували 23 травня. Станом на 9:00 24 травня за неї проголосували понад 8 тисяч громадян.

Скріншот з сайту: president.gov.ua
Скріншот з сайту: president.gov.ua

Нагадаємо, 22 травня на сайті президента зареєстрували петицію про відставку президента Володимира Зеленського. За добу петиція зібрала 25 тисяч голосів. За правилами повинні розглянути петицію до Адміністрації президента, при цьому вона має рекомендаційний характер і не є обов’язковою до виконання.

При цьому глава Адміністрації президента Андрій Богдан заявив про те, що у Зеленського не сприйматимуть петицію всерйоз. Богдан висловив надію на те, що та частина населення, яка зараз незадоволена діями президента, в майбутньому стане його однодумцями, передає ZN.ua.

Як повідомлялося, зареєстрована на сайті президента петиція про відставку Володимира Зеленського була розцінена в Адміністрації президента як жарт.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...