На ZIKу стартує новий сезон «неДЕБАТІВ»

На ZIKу стартує новий сезон «неДЕБАТІВ»

У вівторок, 28 травня, о 21:30 на телеканалі ZIK стартує новий сезон проекту «неДЕБАТИ» з ведучими Лейлою Мамедовою та Павлом Кругляковським.

Проект «неДЕБАТИ» – це некласичне прямоефірне обговорення майбутнього країни в умовах виборчої кампанії. У новому сезоні героями проекту стануть ті, хто виявив бажання позмагатися за місце в оновленому парламенті: як кандидати від партій, так і мажоритарники.

«неДЕБАТИ» дадуть рівну можливість для усіх учасників передвиборчої гонки заявити про свою позицію та відповісти на запитання опонентів в умовах інтерактивного спілкування з глядачами.

На ZIKу стартує новий сезон «неДЕБАТІВ»

«Під час президентських перегонів ми створили дискусійний майданчик для найбільшої кількості кандидатів. Формат виявися успішним. Наші глядачі змогли і побачити тих, хто претендує на найвищу посаду у державі, і оцінити їхні обіцянки. Цього політичного сезону ми ставимо перед собою не менш амбітне завдання – показати глядачам телеканалу ZIK усіх кандидатів у народні депутати, ознайомити з їхніми передвиборчими програмами, змусити у прямому ефірі обговорити майбутнє країни. Отже, щовівторка ми знов збиратимемо чотирьох кандидатів у студії «неДЕБАТІВ» для відвертої розмови», – зазначає шеф-редактор інформаційно-аналітичного департаменту телеканалу ZIK Вікторія Майданик.

Щовівторка у програмі братимуть участь чотири гостя – представники полярних позицій. У прямому ефірі майбутні народні обранці дискутуватимуть навколо чотирьох тем, які оберуть шляхом жеребкування. Глядачі зможуть не тільки дати оцінку учасникам програми шляхом телефонного голосування, а й поставити власні питання кандидатам.

Тож не пропустіть з 28 травня щовівторка о 21:30 півтори години передвиборчих дискусій в проекті «неДЕБАТИ» на телеканалі ZIK.

Loading...