live
Новини » Політика

Мосійчук: Рейтинги Зеленського та Порошенка будуть «здуватись»

ZIK

Із часом рейтинги Зеленського та Порошенка буде дедалі більше «здуватись».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

На запитання ведучої про те, що буде робити Радикальна партія, щоб потрапити до майбутнього парламенту, пан Мосійчук сказав, що його партія буде йти на вибори і буде перемагати.

«Ми будемо йти до людей, щоб спілкуватися з ними і доносити свою програму економічного розвитку України. У нас є стратегія, і я переконаний, що вона принесе перемогу», – зазначив політик.

Зокрема він вважає, не можна оцінювати сьогоднішні рейтинги, так як вони не можуть бути об’єктивними. За його словами, тільки недавно закінчився другий тур президентських виборів, де виборець обирав між двома кандидатами. І звичайно, 73% підтримки Володимира Зеленського і 25% Петра Порошенка не відображають справжнього рейтингу їх політичних сил.

«Я думаю, що рейтинг Зеленського й Порошенка буде «здуватись» і чим далі, тим більше. З часом він досягне їх реальної електоральної підтримки, яку вони отримали в першому турі, а може і нижче. І зараз завдання будь-якої політичної сили повернути свого виборця, який пішов на другий тур», – переконаний Мосійчук.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Як повідомляли, напередодні, 23 травня, фракція «Народний фронт» підписала подання до Конституційного Суду щодо відповідності указу Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...