Новини » Політика 24 травня, 2019, 4:26
Люди Коломойського: Гнап відреагував на перші призначення Зеленського словом «сумно»
ZIK
ZIK

У чинного Президента ще коротша лава запасних, ніж у його попередника Петра Порошенка. Найперші, найважливіші призначення складаються із друзів або друзів друзів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив політик Дмитро Гнап.

На його думку, призначення керівника партії «Слуга народу» Івана Баканова першим заступником голови СБУ має і позитивні, і негативні аспекти.

«Хотілося б, щоб більш досвідчена, більш професійна людина, більш обізнана людина приходила у такий специфічний орган, як СБУ. Пан Баканов, не маючи жодного досвіду і не маючи уявлення у цій сфері, навряд чи зможе щось там позитивне принести, нареформувати, змінити. Але принаймні він точно не буде мотором рекету і корупції, яким свого часу був Демчина, його попередник, перший заступник голови СБУ», – вважає Дмитро Гнап.

З його слів, із завданням реформувати СБУ краще могли б впоратися правники, адвокати, антикорупціонери, аніж новопризначений Іван Баканов. Проте, додав Дмитро Гнап, можливо, якраз йому це вдасться зробити.

Що ж до решти перших кадрових рішень Президента Володимира Зеленського, як зазначив Дмитро Гнап, серед позитивних аспектів – те, що відбувається оновлення і приходять професіонали, як-от Олександр Данилюк і Руслан Рябошапка.

«З іншого боку, ми бачимо, що в нинішнього Президента ще коротша лава запасних, ніж у його попередника Петра Порошенка. Найперші, найважливіші призначення складаються із друзів або друзів друзів, і ще менше людей, які були залучені ззовні, ніж у Порошенка», – зазначив Дмитро Гнап.

З його слів, в оточенні Зеленського – кілька груп. Одна з них – люди Ігоря Коломойського, інша – колеги та партнери з «95 кварталу», третя – залучені молоді професіонали та реформатори.

«Сумно, що люди Коломойського, принаймні дуже близькі до нього, такі, як Андрій Богдан, отримали важливі призначення, очоливши зокрема АП. Це сумно. Понад те, усупереч Закону про очищення влади», – заявив Дмитро Гнап.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови Служби безпеки України очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова.

Представник команди Президента Денис Монастирський пояснив, що «цивільний» керівник Служби безпеки України може мати значно ширше бачення, ніж люди із системи.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:41 :48