Новини » Політика 24 травня, 2019, 22:10
Лещенко приніс Зеленському стенограму скандального засідання Кабміну
ZIK
ZIK

Користуючись депутатським мандатом, я виніс стенограму закритої частини засідання Кабміну щодо енергоринку й передав Володимиру Зеленському.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат Сергій Лещенко.

Пан Лещенко розповів, що на шахрайському закритому засіданні Кабміну без преси і жодного запрошеного представника ухвалили рішення, яке покладає 80 мільярдів гривень додаткових зобов’язань на державу.

«Ідеться про те, що з 1 липня починає діяти так званий ринок електроенергії, і для того, щоб для населення не змінилася ціна, хтось має компенсувати цю величезну різницю. І сказали, що компенсувати будуть державні компанії Енергоатом та Укргідроенерго. А Ахметов, у якого вся теплова генерація, не буде нічого компенсовувати», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, це чергове рішення, яке повісили на громадян України. Він вважає, що це приклад того, як вже після зміни влади тихенько протягуються злочинні ухвали.

«Є стенограма закритої частини, яку я виніс із приміщення Кабміну, користуючись депутатським мандатом. Я відніс її на Банкову, щоб вони подивилися, що там відбулося. І на цій стенограмі звучать заклики приймати рішення, і їм байдуже, якою є позиція Президента, і що вони мають ухвалити це рішення за будь-яку ціну. Там всі співали хором, за виключенням кількох міністрів», – зауважив Лещенко.

Також він наголосив, що на сьогоднішній день Рінат Ахметов сконцентрував у своїх руках майже всю енергетику України.

«У його руках все вугілля України, 80% теплової генерації, половина збуту електроенергії. Також астрономічні зелені тарифи створили для нього в сонячній енергетиці надзвичайно сприятливі умови, щоб він встиг побудувати максимальну кількість електростанцій, поки вони діють до кінця цього року. Щоб він встиг це побудувати, навіть зняли ПДВ з імпорту китайських панелей», – розповів гість програми.

Як повідомлялося, Національна комісія з регулювання ринку електроенергії і комунальних послуг не бачить перешкод для запуску нового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 08:39 :17